FOTOT/ Me bluzën e Juventusit dhe të pasme bombastike, bukuroshja italiane ekspozon linjat perfekte

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 11:44


FOTOT/ Me bluzën e Juventusit dhe të pasme bombastike, bukuroshja italiane ekspozon linjat perfekte

Federika Fede njihet nga të gjithë si një nga bukuroshet e “make-up”-it në Itali, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat perfekte.federika fede

Bukuroshja italiane është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme. Këtë ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto në kushte shtëpie.

Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve, ishte fakti se Federika mbante veshur një bluzë të Juventusit.

FEDERIKA.jpg2Bukuroshja njihet si një tifozë e flaktë e bardhezinjve, teksa tashmë ka dalë edhe hapur për këtë.

FEDERIKA1 fede FEDERIKA.jpg7 FEDERIKA.jpg6 FEDERIKA.jpg5 FEDERIKA.jpg4 FEDERIKA.jpg2.jpg3 FEDERIKA.jpg2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com