FOTOT/ Lei Kraja, gazetarja seksi që ndezi tribunën “Qemal Stafa”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 22:21


FOTOT/ Lei Kraja, gazetarja seksi që ndezi tribunën “Qemal Stafa”

Në ndeshjen inauguruese të stadiumit “Air Albania” që Shqipëria zhvilloi ndaj Francës, ra në sy prezenca e tifozeve të shumta femra si dhe gazetareve seksi që kishin mbushur tribunën qendrore dhe jo vetëm.

lei kraja

Një prej tyre ishte edhe prezantuesja e “SuperSport”, Lei Kraja. Me format dhe fizikun e saj të jashtëzakonshëm, Lei tërhoqi jo pak vëmendje në shkallët e impiantit të ri sportiv.

lei krajaa lei kraja1 lei krajaaa

lei-kraja5 lei kraja Lei Kraja lei kraja5 lei kraja6

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com