FOTOT/ Interi lart dhe Milani poshtë, derbin e Madoninës e ndez bukuroshja shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 15, 2020 | 21:48


FOTOT/ Interi lart dhe Milani poshtë, derbin e Madoninës e ndez bukuroshja shqiptare

Si tifoze e Interit, Klea Bushi asnjëherë nuk ngurron ta shprehë dashurinë për ngjyrat zikaltër, sa herë i jepet mundësia ta bëjë këtë. Bukuroshja seksi, që sezonin e fundit rrëmbeu kurorën e Miss Shqipëria 2019 është padyshim një nga tifozet shqiptare më speciale të Interit.

klea bushi

23-vjeçarja nuk mund të mungonte edhe para një ndeshje shumë të rëndësishme të Interit, siç është ajo në derbi daj Milanit. Në faqen e saj në “Instagram”, Klea ka postuar një foto, ku shfaqet me emblemën e Interit, por poshtë saj qëndron edhe ajo e Milanit.

Klea-Bushi-me-fanellen-e-Interit

Tepër sensuale si gjithmonë, bukuroshja shqiptare ndez derbin, teksa i lë pak vend imagjinatës. Ajo i kërkon ndjekësve të saj, të cilët janë të shumtë në numër, një mendim përsa i përket rezultat të ndeshjes derbi që do të luhet të shtunën.

klea-bushi Klea-Bushi-foto Klea-Bushi-foto-hot

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com