Fotot hot/ Yanet Garcia, muza e Botërorit ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 18, 2023 | 23:30

Fotot hot/ Yanet Garcia, muza e Botërorit ndez rrjetin

Yanet Garcia konsiderohet absolutisht si një prej prezantueseve me seksi të motit, ndërsa popullariteti i saj u rrit ndjeshëm edhe gjatë Kupës së Botës “Katar 2022”.

MOD5

Modelja meksikane ishte një ndër muzat më të bukura të Botërorit, duke mbështetur kombëtaren latine.

MOD6

E pranishme edhe në platformën për të rritur “onlyfans”, ajo dhuron shou edhe në “Instagram” me foto dhe video “të nxehta”.

MOD1 MOD2 MOD3 MOD4

PANORAMASPORT.AL