Fotot hot, tifozja e Junajtid e tepron në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 29, 2019 | 13:00


Fotot hot, tifozja e Junajtid e tepron në “Instagram”

Mia Malkova është e famshme për karrierën e saj në filmat me pullë të kuqe. Por 27-vjeçarja amerikane njihet gjithashtu edhe si një fanse e deklaruar e gjigantëve të Mançester Junajtidit. 

Mia Malkova Junajtid

Aktorja seksi është fotografuar shpeshherë në stadium, duke ndjekur idhujt e saj.

Mia Malkova

Në postimet që Mia Malkova bën në rrjetet sociale, nuk i lë shumë vend imagjinatës, pasi aktorja provokon rregullisht duke u shfaqur thuajse e zhveshur.

mia5 dgfgf6 Mia55 mia
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com