FOTOT HOT/ Nudo në ballkon, binjaket franceze tërbojnë rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 12, 2020 | 20:25


FOTOT HOT/ Nudo në ballkon, binjaket franceze tërbojnë rrjetin

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të dhurojnë spektakël në rrjetet sociale. Dy binjaket nga Bordoja nuk reshtin së provokuari me foto vërtet të nxehta.

fotosd

Matild Shfaqet krejtësisht nudo në një prej ballkoneve të Parisit, teksa po shijon një gotë shampanjë me kullën “Eiffel” në sfond.

sgfdgd6

Gjithashtu foto nudo nga ballkoni ka postuar edhe Paulin. Kujtojmë se dy binjaket kanë qenë shpeshherë protagoniste edhe në festat e shfrenuara që organizon ylli i PSG, Nejmar.

fdfd hot francezet binjake francezet binjake binjaket66 binjaket2 Binjaket franceze Francezet

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com