Fotot hot/ Një tjetër tifoze seksi e Juventusit i vë “flakën” Instagramit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 7, 2021 | 13:08


Fotot hot/ Një tjetër tifoze seksi e Juventusit i vë “flakën” Instagramit

Juventusi, siç dihet, është klubi me më shumë tifozë në Itali dhe një nga më popullorët në mbarë botën. Përveç fansave “të thjeshtë”, bardhezinjtë numërojnë gjithashtu shumë tifoze “speciale”.

155036920-2f3825ac-8e84-4378-91cd-5ff84779829c

Një prej këtyre të fundit është modelja me origjinë marokene, Fatima Zahra Zeglam.

fatima-zahra-4

Seksbomba nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për futbollin dhe për klubin torinez, ndërsa vijon të dhurojë shou me postimet e saj në “Instagram”.

155040004-9a04f5c8-029f-4e0c-b6de-df1d2a8d1f1a fatima-zahra-1-o13z845mlv2it7w8w50fpqbubjdrxnboqbtrhd2mwg

fatima-2

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/