Fotot “hot”, modelja milaniste gati për… derbin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 17, 2020 | 10:59


Fotot “hot”, modelja milaniste gati për… derbin

Pasditen e sotme do të luhet derbi i shumëpritur i Milanos, teksa Interi dhe Milani do të matin forcat në fushën e “San Siro”-s, por nëse shkallët e stadiumit do të jenë të zbrazëta dhe të ftohta nga mungesa e tifozëve, në rrjetet sociale atmosfera është më e ndezur se kurrë, pasi për këtë kanë menduar modelet seksi, tifoze të të dyja skuadrave.

klaudia56

Këtë herë është milanistja Klaudia Romani, e cila ka shpërthyer me disa foto që të lënë pa fjalë. Seks-bomba italiane që jeton në Majemi, si gjithnjë nuk kursehet kur është puna për të nxjerrë në pah format trupore.

Klaudia2

Klaudia Romani

claudia-romani-wearing-her-ac-milan-jersey-beach-in-miami-january-2017-1

Klaudia Romani
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com