Fotot hot/ Lerdam, patinatorja më seksi në botë në krahët e Xhejk Pol

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 29, 2023 | 22:34

Fotot hot/ Lerdam, patinatorja më seksi në botë në krahët e Xhejk Pol

Xhejk Pol ka gjetur mënyrën e duhur për të lënë pas humbjen e pësuar nga Tomi Furi dhe ndarjen nga ish-e dashura e tij modele, Xhulia Rous.

patinorja

Boksieri amerikan është parë në Majemi me atë që është cilësuar si patinatorja më seksi në botë, Juta Lerdam.

patinorja2

Holandezja 23-vjeçare është një nga yjet më premtues të këtij sporti, ndërkohë që është edhe një nga yjet e rrjeteve sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron më shumë se 4 milionë ndjekës.

JUTA4

jutaaa

JUTAAA222

JUTA3

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"