Fotot hot/ Jeta në varkë, kapitenia Eva Murati ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 20:56


Fotot hot/ Jeta në varkë, kapitenia Eva Murati ndez rrjetin

Moderatorja e njohur, Eva Murati, ka ndezur “Instagram”-in e saj, duke postuar disa foto nga varka, teksa është duke kaluar pushimet verore pas një sezoni të gjatë në ekran.

Collage Maker-27-Jun-2022-08.56-PM

Ajo ka publikuar dhe një foto me bikini dhe kapele kapiteni anijeje, ku krahas saj shkruan: “Le të vendosë kapiteni”, ndërsa në një foto tjetër: “Jeta në varkë”.

Eva Murati eva2 eva3 eva4 eva5 eva6

PANORAMASPORT.AL