Fotot hot/ Gazetarja kosovare “ngre” temperaturat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 15, 2021 | 10:03


Fotot hot/ Gazetarja kosovare “ngre” temperaturat

Qeqa Krelani mbetet një personazh shumë i komentuar në Kosovë. Gazetarja sportive është një ndër femrat më seksi të ekranit kosovar.

qEQA

Por, përveç studiove televizive, Qeqa shkëlqen edhe në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në “Instagram”, aty ku rregullisht poston foto tepër provokuese për ndjekësit e saj.

b_qeqa9 Qeqe6 Krelani Qeqe Krelani Qaqa Krelani Qeqa Krelani

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/