Fotot hot/ Era Bici, kapitenia e Kombëtares tregon format nga Pulja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2022 | 22:16


Fotot hot/ Era Bici, kapitenia e Kombëtares tregon format nga Pulja

Era Bici, volejbollistja që prej vitesh luan në Itali dhe nga sezoni i ri do të veshë fanellën e Romës, ka zgjedhur sërish shtetin italian për të kaluar pushimet.

Bici

Në “Instagram”-in e saj shihen fotot që ka postuar Bici nga Pulja, ku kapitenia e Kombëtares po merr rreze dielli në plazh, teksa nuk ngurron të tregojë edhe format e saj.

bici6 bici foto

PANORAMASPORT.AL