FOTOT/ Hames Rodrigez shkëlqen në Angli, partnerja ngre temperaturat nga Spanja. Ekspozon linjat nën rrezet e diellit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 13, 2020 | 13:19


FOTOT/ Hames Rodrigez shkëlqen në Angli, partnerja ngre temperaturat nga Spanja. Ekspozon linjat nën rrezet e diellit

Hames Rodrigez ka pasur një fillim të shkëlqyer te Evertoni, ku kaloi nga Reali i Madridit, teksa deri tani është një nga lojtarët më të mirë te Evertoni, që kryeson Premier Ligën me 4 fitore në po kaq ndeshje.

Shannon De Lima0

Megjithatë, paraqitjen e shkëlqyer të lojtarit, partnerja e tij Shanon Da Lima po e ndjek nga Spanja, ku shijon rrezet e diellit. Në fotot e postuara së fundmi nga bukuroshja, shihet mjaft sensuale, duke ekspozuar linjat e saj perfekte.

Da Lima në foto e fundit shfaqet në formë të shkëlqyer, teksa nuk mungojnë as pozat provokuese, ku tërheq vëmendjen me format trupore.

Shannon De Lima9 Shannon De Lima7 Shannon De Lima6 Shannon De Lima5 Shannon De Lima4 Shannon De Lima3 Shannon De Lima2 Shannon De Lima1 Shannon De Lima SHANON

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com