FOTOT/ Gjoksi në plan të parë, Oriola Marashi mahnit ndjekësit me pamjen seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 23:41


FOTOT/ Gjoksi në plan të parë, Oriola Marashi mahnit ndjekësit me pamjen seksi

Ashtu si çdo herë tjetër, Oriola Marashi ndau mbrëmë pamje nga fotosesioni që po realizon.

oriola marashi (1)

Modelja shqiptare, mjaft active në rrjete sociale, publikoi në Instastory disa video, ku shfaqej duke pozuar para kamerave.

oriola marashi (3)

Ajo që tërhoqi menjëherë vëmendje ishte pikërisht veshja provokuese dhe shumë seksi e saj.

oriola marashi (3)

Marashi shfaqej me një fustan shumë të hapur në pjesën e dekoltesë, e cila ishte edhe e zbukuruar me gurë të shndritshëm. Kështu, gjoksi atraktiv i saj ishte ai që binte menjëherë në sy.

oriola marashi (3)

Flokët dhe make up-i profesional e bënin edhe më joshëse pamjen e supermodeles.

eros grezda oriola marashi (2)

Bukuroshja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur shqiptar, Eros Grezda.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/