FOTOT/ Forma perfekte, gjyqtarja shqiptare “ul” flamurin dhe “ngre” temperaturat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 5, 2020 | 23:44


FOTOT/ Forma perfekte, gjyqtarja shqiptare “ul” flamurin dhe “ngre” temperaturat

Pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm, ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore.

pjimage

Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini.

erina

Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

kume erinda kume 117150780_3565795780209300_3448800042357415661_n erindaa erinda kumjm
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com