FOTOT/ Eva Murati dhe Lei Kraja, “sfidë” Champions-i në ekran

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2021 | 8:53


FOTOT/ Eva Murati dhe Lei Kraja, “sfidë” Champions-i në ekran

Këtë mesjavë ka startuar faza e grupeve të edicionit 2021-2022 për kompeticionin më prestigjioz të futbollit europian për klube, siç është Liga e Kampioneve.

Eva dhe Lei

Por përveç magjisë që dhuron Champions-i, nuk mungon as shkëlqimi i moderatoreve seksi në studiot televizive të futbollit.

Eva dhe Lei

Në Shqipëri, përveç dueleve në fushë, tashmë ka nisur edhe një “sfidë” mes bukurosheve të ekranit, me Eva Muratin që vijon të prezantojë në “Vizon Plus”, ndërsa “RTSH”-ja është kundërpërgjigjur me Lei Krajën…

Eva Murati hot

lei-kraja-2

EVA MURATI 111

Lei Kraja

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/