FOTOT/ Atmosfera para ndeshjes në stadiumin e Francës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 15, 2016 | 20:10


FOTOT/ Atmosfera para ndeshjes në stadiumin e Francës

Franca dhe Shqipëria luajnë mbrëmjen e së mërkurës në “Velodrome” në Marsejes (ora 21:00), sfidë e vlefshme për takimet e dyta finaliste për Grupin A.

1466014530039_lc_galleryImage_Albania_supporters_cheer_Pak kohë para fillimit të ndeshjes, tifozët kuqezi krijuan një atmosferë elektrizuese në rrugët e qytetit francez dhe në impiantin në të cilin do të luhet sfida.

13428491_609800432529459_6035507070151986662_n

Tifozë të Kombëtares, por edhe shumë personalitete “VIP” kanë publikuar foto nga prezenca e tyre në Francë.

13417015_491269781063232_3614533573443677194_o-700x512

1466013307672_lc_galleryImage_MARSEILLE_FRANCE_JUNE_15_

1466013294721_lc_galleryImage_MARSEILLE_FRANCE_JUNE_15_

13423758_1115589038521500_1096231100645928497_n

13444123_10154132950643260_784262922_n

1466013280080_lc_galleryImage_Albania_s_supporters_chee

13445293_609798805862955_7633935159891828863_n

1466013325311_lc_galleryImage_MARSEILLE_FRANCE_JUNE_15_
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com