FOTOT/ Alesia Bami di si të tërheqë vëmendjen, shfaqet e zonja edhe në… kalërim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2020 | 23:23


FOTOT/ Alesia Bami di si të tërheqë vëmendjen, shfaqet e zonja edhe në… kalërim

Alesia Bami, moderatorja e “Procesit Sportiv”, vijon të jetë në qendër të vëmendjes.

alesia bamii

Përveç studios televizive, bukuroshja shkëlqen edhe jashtë saj. Së fundmi Alesia ka ndarë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” një foto ku shfaqet teksa qëndron e hipur mbi kalë.

Si gjithnjë edhe në këtë postim të bukuroshes, nuk kanë munguar komplimentet e shumta të fansave.

alesia bami

Alesia-Bami-3

alesia-bami (1)

alesia-bami

alesia bami

alesia-bami2

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com