FOTOLAJM/ Ushtari me fytyrë fëmijërore, njihuni me ndihmësin e Murinjos te Mançesteri

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 17:18

FOTOLAJM/ Ushtari me fytyrë fëmijërore, njihuni me ndihmësin e Murinjos te Mançesteri

Në Angli e quajnë lejtnanti me fytyrë fëmijërore. Quhet Kieran MekKena, është vetëm 32 vjeç, sepse është tërhequr nga futbolli pas një dëmtimi të rëndë, por ka bindur Zhoze Murinjon që t’i ofrojë rolin e asistentit të tij.

411539_TS_03-09-18_5008311867_

Njeriu që zëvendëson Rui Farian ka qenë ish-mesfushor i Totenhemit dhe u gradua me skuadrën e parë të “djajve” për stilin e tij sulmues që tregoi si menaxher i skuadrës së të rinjve të Junajtid. Ai stërvit ekipin e parë të “djajve”.

4FA80FEE00000578-6126115-image-a-36_1535965894226

www.minuta90.com