FOTOLAJM/ UEFA shton në formacionet e finales edhe… borën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 10, 2016 | 20:29

FOTOLAJM/ UEFA shton në formacionet e finales edhe… borën

Tensionet para fillimit të finales së Europianit mes Portugalisë dhe Francës duket se nuk mungojnë as në radhët e UEFA-s.

Foto e formacioneve te publikuara nga UEFA

Foto e formacioneve te publikuara nga UEFA

Në foton e publikuar për formacionet e dy ekipeve, në fund të emrave të gjyqtarëve, shihet edhe pasqyrimi i motit me borë. Kaq ka mjaftuar fotoja me logon e UEFA-s të bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Portugalia dhe Franca përballjes sot në mbrëmje (ora 21:00) dhe pak minuta para fillimit të sfidës, formacionet priteshin me interes nga “qeveria” e futbollit europian.

www.minuta90.com