Fotolajm/ Tirana merr frymë lirshëm, sulmuesi kalon me sukses operacionin

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 4, 2018 | 14:02

Fotolajm/ Tirana merr frymë lirshëm, sulmuesi kalon me sukses operacionin

Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngoo, ka kryer sot ndërhyrjen kirurgjikale për të pastruar miniskun e dëmtuar.

29597480_2017072441882201_362698455271621485_n

Pas operacionit, faqja e Tiranës ka njoftuar se cdo gjë ka shkuar mirë dhe ka publikuar edhe një foto të sulmuesit.

29594976_2017072468548865_3536851285179535193_n

Ngoo kreu operacionin me një doktor gjerman të specializuar për ndërhyrje dhe dëmtime sportive. Ai tani do të nisë fazën rehabilituese për tu rikthyer sa më shpejt në fushë.


www.minuta90.com