FOTOLAJM/ “Tirana kampione gjëja më e lumtur” Doka batuta me Abazajn dhe Baren: Akoma ke shpresa ti..

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 24, 2020 | 18:17


FOTOLAJM/ “Tirana kampione gjëja më e lumtur” Doka batuta me Abazajn dhe Baren: Akoma ke shpresa ti..

Albi Doka, mbrojtësi i krahut të djathtë i Tiranës, i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësave të tij në Instagram, ndër të cilët Kejdi Bare dhe Kristal Abazaj.

albi doka

Mesfushori i Malagas, Keidi Bare e ka pyetur në lidhje me mundësinë e kalimit te Partizani, por Doka iu përgjigj me stil duke i thënë sa të bukur e ke fanellën e ekipit (Malaga e ka uniformën bardheblu ashtu si ekipi i Tiranës).

Bare-1

Pyetjes së një ndjekësi anonim se cila është gjëja që e bën më të lumtur, 22 vjeçari iu përgjigj duke thënë titulli kampion me ekipin e tij.

Abazaj2

Kristal Abazaj, mesfushori i Kukësit dhe shoku i tij më i ngushtë, u tall me të duke i thënë se kampionatin mund ta fitojë por vitin tjetër. Doka iu përgjigj me një pyetje: “Akoma ke shpresa ti byrazeri im?”

baree

kampion

abazaj

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com