FOTOLAJM/ Ronaldo në “MTV EMA 2019″, portugezi prek Georginën në vend të papërshtatshëm

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 10:24

Gossip Të fundit

FOTOLAJM/ Ronaldo në “MTV EMA 2019″, portugezi prek Georginën në vend të papërshtatshëm

Çifti i famshëm kishte preferuar ngjyrat e ndezura, por të kundërta. “Ylli” i Juventusit ishte veshur me një kostum të kuq të ndritshëm, ndërsa Georgina kishte zgjedhur një fustan blu elektrizues.

Ronaldo

Partnerja e Ronaldos, edhe pse mbante qëndrim serioz, nxirrte në pah fizikun e saj në pjesën e qafës dhe gjoksit si dhe me një çarje të lartë në anën e kofshës së majtë.

Ronaldo Xheorxhina

Teksa po pozonin, Ronaldo e ka çuar njërën dorë më poshtë se ç’duhet. Kristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodrigez, “vodhën” shfaq jen në “MTV EMA 2019” të dielën në mbrëmje, kur mbërritën plot shkëlqim në këtë event të ndarjes së çmimeve të muzikës.

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com