FOTOLAJM/ “Po Josh! Ndodhi me të vërtetë”, Bajerni bën postimin epik në “Twitter”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 0:22


FOTOLAJM/ “Po Josh! Ndodhi me të vërtetë”, Bajerni bën postimin epik në “Twitter”

Të gjithë bavarezët në delir pas triumfit 8 me 2 ndaj Barcelonës. Një triumf historik që vështirë të harrohet.

Kimish

Të shumta kanë qenë ironitë në rrjetet sociale, teksa nga kjo situatë duket se ka përfituar edhe klubi gjerman që ka postuar një foto të Kimisht gjatë festimit të një prej golave, duke i vendosur mbishkrimin epik:

“Po Josh! Ndodhi me të vërtetë! E mposhtëm Barcelonën 8-2”, shkruan Bajerni në faqen zyrtare në “Twitter”.

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com