FOTOLAJM / Plas në Shkodër, sherr mes tifozëve të Tiranës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 2, 2018 | 23:41

FOTOLAJM / Plas në Shkodër, sherr mes tifozëve të Tiranës

Sherr mes tifozëve të Tiranës në ndeshjen Kukësi-Tirana që po luhet në Shkodër. Në fund të pjesës së parë grupi i tifozëve Fanatics nisën të godasin njëri-tjetrin. Pas pak minutash situata u normalizua ndërsa disa tifozë u panë të gjakosur.

bandicam 2018-09-02 16-42-23-633

Sherri mes tyre erdhi pas thirrjeve të grupit Fanatics kundër presidentit te Tiranës Refik Halili. Disa prej tifozëve mbase nuk ishin dakord me ato thirrje dhe mes tyre lindi sherri duke sjellë edhe goditjen mes vetes. Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Kukësin.

 

 

40578658_327753367770442_6830073567825100800_n copy 40594011_666319307101319_7628979777424064512_n copy 40627306_462605067482725_3422540510537973760_n copy 40671930_228347784527445_2294812652729270272_n copy

www.minuta90.com