FOTOLAJM/ Përballja Serbi-Zvicër, shikoni çfarë bën Taulant Xhaka para ndeshjes…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 22, 2018 | 21:00

FOTOLAJM/ Përballja Serbi-Zvicër, shikoni çfarë bën Taulant Xhaka para ndeshjes…

Pak para fillimit të sfidës, Serbi-Zvicër, mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka postuar një foto në “story”, ma fanellën e Zvicrës, ku i ka uruar fat vëllait të tij, Granit Xhaka.

ssvs

Xhaka i madh shfaqet në foto së bashku me 3 persona dhe të gjithë së bashku kanë treguar grushtin, që nënkupton fortësinë. Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e Serbisë 1-0.

Xhaka


www.minuta90.com