FOTOLAJM/ Osmani vazhdon spektaklin në rrjetet sociale, këtë herë sfidon arbitrat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 0:10

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

FOTOLAJM/ Osmani vazhdon spektaklin në rrjetet sociale, këtë herë sfidon arbitrat

Tefik Osmani duket shumë aktiv në rrjetet sociale këto ditë, ku nuk kanë munguar shakatë dhe spektakli.tefik osmani

Mbrojtësi i është bashkuar sfidës “#uglyfacechallenge”, ku është nominuar nga sulmuesi i Tiranës Grent Halili. Osmani ka postuar një foto nga viti 2011 kur ishte pjesë e Tiranës dhe duket shumë i nervozuar me arbitrin Edvin Hoxha, i cili e kishte ndëshkuar me karton të kuq asokohe.

FU

Pikërisht këtë foto lojtari bardheblu e ka postuar në “Instagram” dhe ka sfiduar Emirjon Sino që në atë ndeshje ishte arbitër i katërt, si dhe Lorenc Jeminin, Andi Koçin, Ermal Barushin dhe Adrian Beqirin.

HFJ

Andi Koçi ka pranuar sfidën dhe ka postuar gjithashtu një foto në rrjetin social, ku shihet edhe Klevis Dalipi, teksa shkruan se nuk e kishte bërë asnjëherë këtë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com