FOTOLAJM/ “O Zot, çfarë të pasmesh”, Mario Baloteli ngacmon ish të dashurën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 22, 2019 | 19:29


FOTOLAJM/ “O Zot, çfarë të pasmesh”, Mario Baloteli ngacmon ish të dashurën

Bëmat e Mario Balotelit duket se nuk kanë fund. Pas zënkës me trajnerin Fabio Groso, sulmuesi italian, ka rrëmbyer sërish “skenën”, teksa këtë herë ka ngacmuar ish të dashurën Rafaela Fiko.

Balo

Modelja e njohur, publikoi së fundmi një video teksa ekspozonte të pasmet duke kryer ushtrime në palestër, ndërkohë që nuk ka munguar komenti i Balotelit.

“Mamma, che chiappe”, që do të thotë “O Zot, çfarë të pasmesh”. Kjo gjë nuk iu ka shpëtuar fansave, të cilët kanë vërshuar me like dhe replies te komenti i sulmuesit të Breshas duke e ngacmuar këtë të fundit.

fico.balotelli.commento.2020.750x450

Kujtojmë që çifti ka një vajzë bashkë, të quajtur Pia dhe që është 6 vjeçe! Rafaela dhe Mario u ndanë në vitin 2012. Baloteli nuk e njohu Pian si vajzën e tij deri pas një testi atësie në shkurt të vitit 2014!

1569767331467.jpg--

CAL08F15_2548500F1_1-026-kNHD-U80332289236sF-620x349@Gazzetta-Web_articolo

IM_Raffaella_Fico_Mario_Balotelli raffaella-fico-e-mario-balotelli-min-min

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com