FOTOLAJM/ Nga babai tek i biri, 30 vite më pas. Bashkëshortja e Rudi Vatës rrëmben vëmendjen e fansave me postimin e veçantë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 18, 2022 | 15:14


FOTOLAJM/ Nga babai tek i biri, 30 vite më pas. Bashkëshortja e Rudi Vatës rrëmben vëmendjen e fansave me postimin e veçantë

Roko djali i ish-kapitenit të Kombëtares, Rudi Vata duket se po ecën nën hapat e babait të tij me aktivizimin te skuadra skoceze e Selltik.

656

Këtë fakt e ka theksuar dhe bashkëshortja e 52-vjeçarit, e cila me anë të një postimi në “Twitter” ka publikuar një foto ku shfaqen Roko dhe Rudi me fanellën e Selltik në një diferencë 30 vite nga njëri-tjetri.

“30 vite më parë Rudi firmosi me Selltikun, këtu është Rudi dhe Roko në fazën përgatitore 30 vite më pas.”, ishte shkruar në postim.

7576

PANORAMASPORT.AL