FOTOLAJM/ Ndodhet në Skoci, por Grezda është me mendjen te Kombëtarja

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 7, 2018 | 18:32

FOTOLAJM/ Ndodhet në Skoci, por Grezda është me mendjen te Kombëtarja

Eros Grezda ndodhet në Skoci për t’iu bashkuar klubit të tij të ri Rejnxhërs me të cilët firmosi para disa ditësh. Mesfushori me tipare sulmuese së bashku me Roshin dhe Sadikun janë mungesat e mëdha të Shqipërisë në ndeshjet që do të zhvillojë në Ligën e Kombeve.

dfhgkfhdf

Grezda është larguar në Skoci me lejen e stafit pasi ai nuk gëzonte formë të mirë sportive, për shkak të një dëmtimi që kishte kaluar më parë.

wehiidfh

Ndërsa sot Shqipëria do të luajë ndeshjen ndaj Izraelit në “Elbasan Arena” dhe Eros Grezda ka gjetur kohën për një “Instastory” me foton e Kombëtares dhe mbishkrimin: “Good luck brothers”.

www.minuta90.com