FOTOLAJM/ Legjendat e Flamurtarit bëhen bashkë, Fakaj: Largoni të keqen!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 22:38


FOTOLAJM/ Legjendat e Flamurtarit bëhen bashkë, Fakaj: Largoni të keqen!

Gerd Haxhiu ka publikuar në faqen e tij në “Facebook”, një video nga një aktivitet që ka mbledhur bashkë në Korfuz legjendat e futbollit vlonjat.

Flamurtari2

Reagimet kanë qenë të shumta, por komenti që ka ngacmuar shumë ishte ai i Ervin Fakajt që bën thirrje për bashkim dhe largimin e të keqes nga Flamurtari.

“Në qoftë se doni që ky himn të vazhdojë të këndohet, ashtu si jeni të gjithë bashkë, shkoni te stadiumi dhe largojeni te keqen që po e zhduk historinë që ju vetë e keni bërë”, shkruante Fakaj. Në këtë koment, ndërhyn Edmond Lutaj, që thoshte: “Bravo Ervin. Në këto momente që po kalon skuadra duhet reaguar… por kush do çojë zërin?

as

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com