FOTOLAJM/ Lapsusi i Tiranës, Ze Maria “nuk i ndahet” bardhebluve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2018 | 18:06

FOTOLAJM/ Lapsusi i Tiranës, Ze Maria “nuk i ndahet” bardhebluve

Është duke u luajtur ndeshja midis Tiranës dhe Flamurtarit dhe në pankinën e bardhebluve në stadiumin “Flamurtari” të Vlorës, ndodhet Ardian Mema në rolin e trajnerit. Por duket se te Tirana ende nuk e kanë larguar nga mëndja tranerin brazilian Ze Maria i cili dha dorëheqjen nga ky rol.

ze-maria

Pak minuta përpara se të fillonte ndeshja, klubi i Tiranës përmes një postimi në “facebook” bën të ditur formacionin zyrtar, por në rolin e trajnerit ka shënuar emrin e teknikut brazilian dhe jo të Ardian Memës.

44490375_257139991612895_1610657781617000448_n

www.minuta90.com