FOTOLAJM/ Katër gola për 10 minuta, shikoni koefiçentët e basteve gjatë estradës në Fier

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 13, 2018 | 12:30

FOTOLAJM/ Katër gola për 10 minuta, shikoni koefiçentët e basteve gjatë estradës në Fier

Faksimile e koeficientëve të kompanisë “188bet” për ndeshjen e djeshme Apolonia-Turbina. Në të shihet se është minuta e 50-të dhe rezultati ishte 1-0 për Apoloninë. Dhe koeficienti për shënimin edhe të tre golave të tjerë ishte vetëm 1.63. Një vlerë shumë e ulët.

bastet apolonia turbina

www.minuta90.com