FOTOLAJM/ Humbja e hidhur ndaj Atalantës, Zllatan Ibrahimoviç i befason të gjithë me “look”-un e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2021 | 23:48


FOTOLAJM/ Humbja e hidhur ndaj Atalantës, Zllatan Ibrahimoviç i befason të gjithë me “look”-un e ri

Milani i Stefano Piolit, pësoi një disfatë të rëndë ditën e djeshme ndaj Atalantës, ku u mposht në shtëpi, me rezultatin 0-3 nga Atalanta e Gasperinit.

iBRA

Edhe pse pritej shumë nga ai, Zllatan Ibrahimoviç nuk ia doli të fitonte duelin me mbrojtësin e Kombëtares, Berat Gjimshiti, duke i humbur thuajse të gjitha betejat me shqiptarin.

Ndërkohë ditën e sotme bomberi suedez, i ka surprizuar të gjithë me postimin në “Instagram”, duke publikuar një foto i qethur tullac. “All in”, ishte mbishkrimi i Ibrës në postimin e tij.

iBRA LOOK

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/