FOTOLAJM/ Homazh për viktimat në Xhenova, Ferrari me mesazh prekës në makina

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 15:39

FOTOLAJM/ Homazh për viktimat në Xhenova, Ferrari me mesazh prekës në makina

Skuderia italiane e Ferrarit, ka vendosur që në nderim të viktimave në tragjedinë e Xhenovës, 10 ditë pas shembjes së urës Morandi, të shkruajë një mesazh të shkurtër për të prekurit.

ferrari-ok-600x450

Në Çmimin e Madh të Belgjikës, në kokëkuqet e Vetel dhe Raikonen, logo me kalin e Ferrarit, do të lidhet nga dy anët e urës, si dhe do të shkruhet: “Në zemrat tona.”

www.minuta90.com