FOTOLAJM/ “Gjobë! Ja ku e keni atë që thyen rregullat dhe bën stërvitjen në stadium”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 20, 2020 | 22:07

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

FOTOLAJM/ “Gjobë! Ja ku e keni atë që thyen rregullat dhe bën stërvitjen në stadium”

Pavarësisht se Shqipëria është duke kaluar një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit dhe qeveria ka vendosur rregulla të rrepta për sa i përket lëvizjeve të këmbësorëve, për të parandaluar përhapjen me shpejtësi të këtij virusi, kjo nuk i ka penguar aspak disa prej futbollistëve të Tiranës, që të zbarkojnë në fushën e blertë të stadiumit “Selman Stërmasi”, duke rrezikuar edhe gjoba.

batha

Ndërkohë së fundmi nuk kanë munguar as ironitë në rrjetin social “Instagram”. Mesfushori i skuadrës bardheblu, Idi Batha, ka shpërndarë në “Story”, një foto të Tefik Osmanit ka seanca e sotme stërvitore duke shkruar: “Gjobë! Ja ku e keni atë që thyen rregullat dhe bën stërvitjen në stadium”.

90308333_2565236290355314_8379391090377097216_n

PANORAMASPORT.AL 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com