FOTOLAJM/ Gjendje skandaloze e fushës në Vlorë, ja arsyeja pse ekipet luajnë në një terren të mjeruar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 23:11

FOTOLAJM/ Gjendje skandaloze e fushës në Vlorë, ja arsyeja pse ekipet luajnë në një terren të mjeruar

Po luhet në stadiumin “Flamurtari” ndeshja midis vendasve dhe verilindorëve të Kukësit. Aty ku gjithçka duket se është gati, fusha në këtë stadium duket se nuk është në gjendjen optimale. Bëhet fjale për gjendjen e barit në fushë.

40131399_261928601109162_62489102687141888_n

 

Duket se nuk është aspak në gjendjen më të mirë. Dhe shkak për këtë janë krimbat të cilët duket se kanë lënë vetëm dheun. Ermal Sika

40158037_710206359313735_6768630074926170112_n 40141586_291058978358760_759756612033314816_n

www.minuta90.com