FOTOLAJM/ Flamurtari matematikisht në Kategorinë e Parë, lojtarët shijojnë… plazhin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 11, 2020 | 9:58


FOTOLAJM/ Flamurtari matematikisht në Kategorinë e Parë, lojtarët shijojnë… plazhin

Futbollistët e Flamurtarit nisin plazhin. Pas mbledhjes me Idrizin, lojtarët kanë zbarkuar në bregdet.MOCKA

Shpëtim Moçka, Kreshnik Nebihu, Mateo Qarri, Arinaldo Rrapaj dhe të tjerë lojtarë kanë shfrytëzuar pushimin e pasdites së djeshme dhe kanë zgjedhur të kalojnë disa orë relaksi në bregdet.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com