FOTOLAJM/ Fanatics “thumba” Halilit në Vlorë: 2 vite, 1 president, 5 trajnerë. Kush i bie të jetë problemi?

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2018 | 18:36

FOTOLAJM/ Fanatics “thumba” Halilit në Vlorë: 2 vite, 1 president, 5 trajnerë. Kush i bie të jetë problemi?

Është duke u luajtur në stadiumin “Flamurtari” të Vlorës, ndeshja midis Flamurtarit dhe Tiranës. Edhe pse gjithmonë besnik me skuadrën e tyre, tifozët e Tiranës kanë shpalosur një banderolë gjigande sot në stadium ku duket se ironizojnë presidentin Refik Halili.

44633226_407076159829463_4836081588443807744_n

“2 vite: 1 president, 5 trajnerë. Kush i bie të jetë problemi? Suksese Ard Mema…” – shkruhet në banderolën e shpalosur që u mbajt për disa minuta nga “Fanatics” deri në momentin që më pas nuk po i lejonte policia.

www.minuta90.com