FOTOLAJM/ Eros Greda “bashkohet” me Kombëtaren nëpërmjet… telefonit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 12, 2019 | 23:35


FOTOLAJM/ Eros Greda “bashkohet” me Kombëtaren nëpërmjet… telefonit

Eros Grezda prej kohësh nuk është më pjesë e Kombëtares shqiptare, teksa po punon për të arritur formën më të mirë, që të jetë sërish pjesë e kuqezinjve.

eros grezda

Gjithsesi, lojtari që aktivizohet tek Rejnshërs në Skoci, nuk e harron grupin e Kombëtares, dhe ditën e sotme është “bashkuar” me të grumbulluarit, por vetëm falë komunikimit në distancë me rrjetet sociale.

Grezda ka postuar një foto në “Instagram” teksa komunikon me një video-telefonatë me grupin e Kombëtares, që duket teksa darkon. Përballë Grezdës, duken edhe Etrit Berisha, Elseid Hysaj, Bekim Balaj e Odise Roshi.

eros grezda

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com