FOTOLAJM/ Eni Imami nuk e harron Tiranën, shikoni çfarë ka bërë së fundmi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 13:07

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Skenderbeu

FOTOLAJM/ Eni Imami nuk e harron Tiranën, shikoni çfarë ka bërë së fundmi

Eni Imami u largua nga Tirana në merkaton e janarit, pasi nuk bënte pjesë në planet e bardhebluve për në vazhdim dhe vendosi të kalojë te Skënderbeu.imami

Te korçarët, mbrojtësi i majtë është kthyer në një titullar të padiskutueshëm, pasi pikërisht për këtë fakt edhe trajneri Daja e kërkoi në ekipin e tij.

Por, pavarësisht se luan për Skënderbeun, duket se Imami nuk mund ta harrojë Tiranën.

Lojtari ka postuar një foto së fundmi, të cilën e shoqëron me shkrimin: “Me orarin jam në rregull, nuk e kam thyer”, duke iu referuar orarit të vendosur nga qeveria për karantinimin.

90630898_2842890349119862_419509663621447680_n

 

Ajo që tërheq vëmendjen është uniforma që mban veshur Imami, e cila mban stemën e Tiranës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com