FOTOLAJM/ Eksperimente dhe ndryshime për çdo ndeshje, Panuçi bën “lëmsh” shitësit ambulantë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 26, 2018 | 16:25

FOTOLAJM/ Eksperimente dhe ndryshime për çdo ndeshje, Panuçi bën “lëmsh” shitësit ambulantë

Zgjedhjet dhe eksperimenti i Panuçit për të afruar shumë të rinj, kanë bërë “lëmsh” edhe… shitësit ambulantë.

Balaj

Në fanellat e stampuara, numri tradicional i Taulant Xhakës mban mbiemrin e bomberit, Balaj. Mesa duket, eksperimenti i italianit ka bërë të paqartë edhe shitësit e fanellave.

www.minuta90.com