FOTOLAJM/ E fejuara i hipën në kurriz Trashit, futbollisti i Partizanit “thyen” karantinën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 30, 2020 | 22:09


FOTOLAJM/ E fejuara i hipën në kurriz Trashit, futbollisti i Partizanit “thyen” karantinën

Lorenc Trashi po i kalon këto momente të vështira izolimi, së bashku me të fejuarën e tij. Futbollisti i Partizanit, publikoi ditën e sotme një foto në “Instastory” me partneren e tij, teksa kjo e fundit i kishte hipur në kuriz gramshiotit.

lorenc trashi

Çifti duket i lumtur, pavarësisht situatës së vështirë që është duke kaluar e gjithë bota. Për të shmangur ccdo polemikë të mundshme, pasi si Trashi ashtu dhe e fejuara, kishin “thyer” izolimin, futbollisti ka sqaruar nëpërmjet një mbishkrimi te fotoja, se çifti kishte dalë para orës 13:00, duke mos shkelur kështu urdhrin e qeverisë.

Trashi dhe e fejuara

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com