FOTOLAJM/ “Çmendet” moti në Berat, shikoni çfarë i ndodh stadiumit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 8, 2022 | 21:05


FOTOLAJM/ “Çmendet” moti në Berat, shikoni çfarë i ndodh stadiumit

Shira të rrëmbyeshëm dhe stuhi, u regjistruan ditën e sotme në qytetin e Beratit! Situata e vështirë atmosferike ka prekur edhe stadiumin e qytetit  të Beratit, që u përmbyt nga shirat e furishëm dhe nga “çmenduria” e motit.

pjimage (2)

“Panorama Sport” arriti të siguronte disa fotot ekskluzive nga gjendja aktuale në stadiumin “Tomori”. Edhe pse me bar artificial, fusha e blertë është e mbuluar me ujë duke i ngjasuar një pishine…

WhatsApp Image 2022-06-08 at 8.47.47 PM (1) WhatsApp Image 2022-06-08 at 8.47.45 PM (1) WhatsApp Image 2022-06-08 at 8.47.46 PM (1) (1) WhatsApp Image 2022-06-08 at 8.47.46 PM (2)

EDI SPAHIU – PANORAMASPORT.AL