Fotolajm/ Bylisi pa frena, stërvitje në kohën e… karantinës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 14, 2020 | 22:31

Bylis FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit

Fotolajm/ Bylisi pa frena, stërvitje në kohën e… karantinës

Ndonëse situata në Shqipëri nga Koronavirusi nuk paraqitet aspak e mirë, te Bylisi vazhdojnë të qetë stërvitjen.bylisii

Në një foto të postuar në “Instagram”  nga Aladin Sallaku, shihen lojtarët e Bylisit që duket lumtur dhe vazhdojnë stërvitjen e tyre, pavarësisht thirrjeve të shumta nga të gjithë, për të qëndruar në shtëpi.

Ballshiotët ndeshjen e radhës e luajnë me Tiranën dhe nuk dihet ende data se kur, për shkak të gjendjes në të cilën ndodhemi.

89712800_238547433983684_1617784412261318656_n

Megjithatë mund të themi se pezullimi i kampionatit, erdhi në momentin e duhur për Bylisin, të cilët nuk po tregon një formë të mirë në kampionat, ku në vitin 2020 nuk njihnin asnjë fitore.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com