FOTOLAJM/ Balaj feston 27-vjetorin, Cana e uron: Ha sa më shumë molto

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 20:19

FOTOLAJM/ Balaj feston 27-vjetorin, Cana e uron: Ha sa më shumë molto

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj, ka festuar ditën e sotme 27-vjetorin e lindjes së tij.

balaj

Ai ka postuar në “Instagram” një fotografi të tortës së ditëlindjes dhe shumë futbollistë të njohur e kanë uruar shkodranin për ditëlindjen. Ndër urimet e shumta, më i veçanti ishte ai i ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana.

ddfgf

“Urime ditëlindja vëllaçko ishallah edhe shumë të tjera të lumtura! Dhe mos harro, ha shumë molto!”, ishte urimi i Lorikut.


www.minuta90.com