Fotoja nostalgjike që po bëhet virale, shikoni Mesi se si ka qenë foshnjë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 17:55

Fotoja nostalgjike që po bëhet virale, shikoni Mesi se si ka qenë foshnjë

Një fotografi e papritur është duke bërë xhiron e rrjetit. Personazh në këtë foto është ylli i Barcelonës dhe i futbollit Botëror, Lionel Mesi. Fotoja është postuar nga vëllai i argjentinasit, Rodrgio Mesi në rrjetin social “Instagram”.

411743_TS_04-09-18_3194092458_

Fotoja është e postuar më një shkrim: “Çfarë kujtimesh të bukura”, Në foto Mesi duket duke qarë në karrocë dhe afër ka edhe një biberon.

 

Hace 17 años atrás.. ❤️

A post shared by Maria Sol (@mariasolmessi) on

 

www.minuta90.com