FOTO/ “Humor kanceroz”, Eva Murati i përvishet fansit që e provokon për foton hot

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 23:43


FOTO/ “Humor kanceroz”, Eva Murati i përvishet fansit që e provokon për foton hot

Me një karrierë si aktore, modele dhe prezantuese, Eva Murati është një nga femrat më të bukura të ekranit në Shqipëri.


eva muratii

Bukuroshja regjistron një numër të madh fansash në “Instagram”, ku është edhe shumë aktive me ndjekësit e saj.

Shpesh herë Eva Murati poston foto të ndryshme, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve, kjo edhe për shkak të formave perfekte që ajo ka.

Një episod tepër i pakëndshëm ka ndodhur me një nga ndjekësit e saj së fundmi, i cili është munduar të tërheqë vëmendjen me komentin e tij qesharak.
eva murati

Në një foto të postuar nga Eva ku shihet ajo me veshje të ndryshme, duke bërë edhe një krahasim mes rrjeteve sociale.

Një fans e ka ngacmuar bukuroshen duke e provokuar me komentin: “ Duhet të më falënderosh për foton në Tinder, pasi isha pa gjumë atë ditë kur e shkrepa”.
eva

Nuk ka munguar edhe reagimi i bukuroshes,  e cila është përgjigjur ashpër: “Sa vjeç je që bën këtë humor kanceroz?”.

eva muratiii

eva muratiiii

eva murati

Eva Murati 3

eva murati

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com