FOTOGALERI/ Triumfi me 3 gola i Shqipërisë në pjesën e parë, shikoni momentet më emocionuese për kuqezinjtë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 18, 2020 | 17:14


FOTOGALERI/ Triumfi me 3 gola i Shqipërisë në pjesën e parë, shikoni momentet më emocionuese për kuqezinjtë

Shqipëria po e dominon më së miri sfidën vendimtare në grupin C4 me Bjellorusinë 3-1. Ndryshe nga  parashikimet ku pritej një sfidë e vështirë, skuadra e Rejës nuk ka toleruar për asnjë moment ndaj bjellorusëve në “Air Albania”.
cika festa2
Golat e Cikalleshit dhe Manajt kanë çliruar skuadrën nga ankthi për të kapur vendin e parë dhe tashmë po e administrojnë takimin mjaft mirë.

Më poshtë ju tregojnë disa nga momentet më të bukura të sfidës Shqipëri-Bjellorusi.

Festa e Shqiperise  Cika666 Cika Manaj Laci Gjasula Rei Manaj festa e golit Manaj Gjasula Manaj Rei Cikalleshi cika festa2

PANORAMASPORT.AL