FOTO/ Zbulon të pasmet në stadium, ja kush është tifozja fatsjellëse e skuadrës italiane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 5, 2022 | 16:19

FOTO/ Zbulon të pasmet në stadium, ja kush është tifozja fatsjellëse e skuadrës italiane

Është 21 vjeçe dhe studente, ndërsa së fundi popullariteti i saj është rritur ndjeshëm, kjo falë një veprimi “hot” në stadiumin “San Nikola” të Barit.

000

Po flasim për një prej tifozeve më seksi të skuadrës bareze, e cila “goditi” sërish në ndeshjen e fundit që skuadra e saj e zemrës zhvilloi ndaj Breshas në Serinë B, takim të cilin Bari e fitoi me rezultatin tenistik 6-2.

Por në këtë sfidë vëmendje të madhe mori tifozja seksi, e cila zbuloi të pasmet në stadium.

Ndonëse identiteti i saj nuk bëhet i ditur, pasi modelja, e cila njihet me emërtimin “coyoteutee” në “Instagram”, tashmë regjistron rreth 75 mijë fansa në rrjetin social.

Modelja është gjithashtu pjesë e platformës për të rritur “onlyfans” dhe ka bërë të ditur se fiton rreth 5000 euro në muaj nga fotot apo videot që publikon për fansat.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"